top of page

HİZMETLERİMİZ

Mezuniyet

DİPLOMA TANITMA

“Almanya Federal Hükümeti tarafından tanınan bir diplomaya sahipseniz ve Almanya'da çalışmak istiyorsanız mesleğinizi Almanya'da yapabilmeniz için izlemeniz gereken adımları anlatıyor ve danışmanlık veriyoruz.

 

Genelde lisans mezunu öğretmenlik, mühendislik, tıp, eczacılık, diş hekimliği gibi bölümlerinden mezun kişiler mesleki tanınma hizmetinden yararlanabilir.”

MESLEKİ DENKLİK

“Almanya Federal Hükümeti tarafından tanınan fakat denklik yapmanız bir mesleğe sahipseniz ve Almanya'da çalışmak istiyorsanız mesleğinizi Almanya'da yapabilmeniz için izlemeniz gereken adımları anlatıyor ve danışmanlık veriyoruz.

 

Genelde hemşirelik, ebelik, fizyoterapi  ve tüm ön lisans sağlık bölümlerinden mezun kişiler diploma denkliği hizmetinden yararlanabilir.”

Mezun Öğrenciler
Hastane personeli

İŞ BULMA VE İSTİHDAM

“Almanya Federal Hükümeti tarafından aldığınız denkliğiniz ya da tanınma belgeniz var ise sizler için istediğiniz eyalette iş buluyor ön onayınızı alıyor veya  anlaşmalı olduğumuz kurumlarda istihdam sağlıyoruz.

 

Şuan için sadece sağlık alanında istihdam ve iş bulma sağlamaktayız.”

PLUS DANIŞMANLIK HİZMETİ "ÖNERİLEN"

“Almanya'da yaşamak ve çalışmak istiyor ama süreç ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değilseniz size bu danışmanlık hizmetini öneriyoruz. A'dan Z'ye tüm detayları ve prosedürleri bilen profesyonel kadromuzla sizler için diplomanızın denkliğini istediğiniz eyalette hızlı bir şekilde alıyor, evraklarınızı hazırlamada yol gösteriyor ve işinize yerleştirip Almanya'da ki hayatınıza alışmanız için gerekli olan tüm adımlarda yol göstericiniz oluyoruz. 

Hukuk Danışmanlığı
bottom of page