top of page

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

2019 yılında bireysel olarak başladığımız ve mesleki denklik, tanınma, istihdam gibi alanlarda araştırmalar ve çalışmalar yaparak ilk danışanlarımızı Almanya yolculuğunda yol gösterdik ve rehberlik ettik. Daha sonra hızla çalışmalarımıza devam ederek kısa sürede 100'ün üzerinde danışanımıza ulaştık ve mesleki denklik ve iş bulma konularında kendilerine ışık olduk. Sektörde bir hayli yoğun olan dolandırılma vakalarına inat biz şeffaf, güvenilir, ulaşılabilir ve dürüst yaklaşımımızla güvenimize güven katarak daha fazla danışana ulaştık ve taleplere yetişmek için Jupiter Consulting'i kurduk. Jupiter Consulting şu an 400'ün üzerinde danışanıyla mesleki denklik, tanınma ve iş bulma konusunda işlerine devam etmektedir. 

Almanya'da nitelikli personel göçünde ve istihdamında güvenilir ve profesyonel desteğin bir numaralı adresi Güneş Taşlıtepe önderliğinde faaliyetlerine devam eden Jupiter Consulting anlaşmalı olduğu hastaneler ve kurumlarla danışanlarına ücretsiz istihdam sağlamakta ve danışanlarına diploma denkliği konusunda danışmanlık vermeye hızlı ve güvenilir şekilde devam etmektedir. 

EKİBİMİZ

Diğer danışman firmalardan bizi ayıran temel sebeplerin başında şeffaf, güvenilir, ekip ruhuyla,  hızlı ve danışan odaklı çalışmamız geliyor. Ayrıca Türkiye ve Almanya'da şubesi bulunan ve hukuki departmanı bulunan ilk ve tek kuruluşuz.

bottom of page