top of page

NEDEN JUPITER?

Güven Odaklı Hizmet

Güvenilir ve şeffaf bir danışmanlık hizmeti veren Jupiter Consulting, danışmanlarına her zaman dürüstlüğü ve samimiyeti ön planda tutarak bu zorlu yolculukta yanlarında olacağına dair söz veriyor. Seçim Jupiter ise kaygı yok :)

Ulaşılabilir Danışmanlar

Diğer danışmanlık firmaları ne yazık ki sizinle iletişime çok az geçerler. Önemli bir gelişme olmadıkça kendilerine ulaşımınız maalesef çok zordur. Biz danışanın sorularını ve fikirlerini önemsiyoruz bu yüzden size atanan danışmana sürekli ulaşma garantisi veriyoruz. 

Memnuniyet Garantisi

Şimdiye kadar 400'ün üzerinde danışmanımız oldu ve sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermek kendimizi ve ekibimizi geliştirmekten kaçınmıyoruz. Bugüne kadar hiç bir danışanımızdan olumsuz geri dönüş almadık. Aksine danışanlarımız sayesinde fazlaca büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz.

Yenilikçi ve İnovatif Hizmet 

Hizmet verdiğimiz alanda ki her türlü haberi, gelişmeyi, yeniliği, çıkan ya da çıkacak yasaları yakından takip ediyor ve siz danışanlarımızı sürekli bu bilgiler doğrultusunda bilgilendiriyoruz. 

Hızlı ve Profesyonel Çözümler

Bir çok danışmanlık firması malesef hangi dosyaları veya evrakları nasıl hazırlatacağını bilmiyor. Bu yüzden danışanlar çok fazla vakit kaybediyor. Jupiter bu zaman kaybını ortadan kaldırıyor ve tüm süreci mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

İstihdam Garantisi

Plus danışmanlık hizmetini seçtiğinizde Jupiter Consulting olarak size anlaşmış olduğumuz 30'dan fazla kurumsal hastaneden birinde istihdam ediyor ve bunu sözleşmeyle garanti etmiş oluyoruz. 

Yüksek Maaşlı İşe Yerleştirme

Bir çok danışmanlık firması anlaştığı kurumlardan yüksek primler alarak hizmet veriyor ve bu yüzden çalışan düşük ücretle işe başlatılıyor. Jüpiter olarak hiç bir firmadan prim almıyoruz bu sebeple yüksek ücretle iş buluyor. Çalışan maddi haklarını koruyoruz.

bottom of page